Potřebujete plastová okna? :: Hoštka

plastová okna :: Hoštka

Hledáte dodatatele pro plastová okna v obci Hoštka a okolí?

Zadejte poptávku a porovnejte nabídky firem z Vašeho regionu.

Je to snadné, ZDARMA a k ničemu se nezavazujete.

Vaše zkušenosti:

Dobrý den, obdrželi jsme nabídky od pěti firem. Nabídky jsou většinou zajímavé. Dvě z toho máme jako hlavní kandidáty a další společnosti oslovovat s největší pravděpodobností nebudeme. Děkuji a přeji hezké svátky,


Dobrý den, děkuji Vám za rozeslání nabídky. Rychle reagovaly 3 firmy s nimiž jsem v jednání a protože nabídky jsou srovnatelné a sotva u ostatních očekávat něco výhodnějšího, není třeba oslovení opakovat.


Děkuji za spolupráci, ozvala se mi většina firem Vámi oslovených. Firmu jsem si již vybrala. Přeji hezký den.


Ano, funguje to, dostal jsem asi 4 nebo 5 nabídek a už mám i objednáno. Díky, příjemná služba, DB


Dobrý den, z Vámi uvedených firem reagovaly na naši poptávku nejméně 3 firmy. Děkujeme. Dále bych se ještě chtěla informovat: Pokud nabízíte i služby týkající se informačních technologií, rádi bychom touto formou ještě poptali internetové připojení našeho rodinného domu. Minimální rychlost připojení by měla být od 1 Mb/s, paušální měsíční poplatek max. 380 kč. Veškeré nutné zařízení vlastníme, bylo by nutné je pouze zapojit.


2 kusy plastových oken, 1 kus dvoukřiídlých dveří do novostavby
město:
datum: 04.07.2012
částka: do čtyřiceti tisíc Kč platba: hotově
popis: Dobrý den, poptávám u Vás plastová okna a dveře. Barva bílá oboustraně. Rozměry budou třeba zaměřit. Komorový profil dle nabídky. Dále žaluzie a montáž. Poptávám práci i materiál. Termín realizace zakázky je červenec 2009. Děkuji za nabídku.

plastová okna České Budějovice


4 ks kyvná okna plastová 1470 x 1550 v panelovém bytě
město:
datum: 20.01.2012
částka: do sto tisíc Kč platba: hotově
popis: Dobrý den, poptávám u Vás výměnu oken za plastová v panelovém bytě. Hledám firmu, která mi vyrobí a namontuje bílá KYVNÁ (ne střešní) plastová okna, místo klasických panelákových oken rozměru 1470 x 1550. Jednalo by se o 4ks KYVNÝCH oken + standardní balkónová sestava, žaluzie, vnitřní parapety. Přeji si kompletní práce demontáž, montáž, zednické začištění a likvidaci starých oken. Termín realizace zakázky je do konce roku 2008. Děkuji za nabídky.

7 ks plastová okna + 1 ks balkonové dveře + parapety, žaluzie a sítě proti hmyzu
město:
datum: 24.01.2011
částka: do sto tisíc Kč platba: hotově
popis: Dobrý den, poptávám u vás 7 ks plastová okna + 1 ks balkonové dveře o těchto rozměrech. Okna: 2 ks 1200 x 1400 mm, 1 ks 1300 x 1400 mm, 2 ks 600 x 900 mm, 2 ks 100 x 1400mm. Balkonové dveře: 1 ks 800 x 1970 mm. Dále poptávám vnitřní parapety v barvě buku a venkovní v barvě třešně. Barva oken z venku třešeň a zevnitř bílá. Dále mám zájem o žaluzie a sítě proti hmyzu. Komorový systém dle dohody. Poptávám práci i materiál. Termín realizace zakázky je dohodou. Děkuji za nabídku.

plastová okna Lovosice plastová okna Štětí plastová okna Roudnice nad Labem plastová okna Litoměřice


Výměna 5 kusů oken za plastová + 1x dveře
město:
datum: 05.03.2013
částka: do sto tisíc Kč platba: hotově
popis: Dobry den, poptávám u Vás cenovou nabidku na plastova okna nasl. rozm.: 146x145 - 3x, 236x145 - 1x, 74x145 - 1x, balk.dv. 73x218 - 1x. Barva bílá oboustranně. 5ti komor.system, bez pricek. Z prací demontáž, montáž, začištění a likvidace odpadu. Poptávám práci i materiál. Termín realizace zakázky je červen - červenec 2008. Děkuji za nabídku.

plastová okna

plastová okna Polepy plastová okna Liběšice plastová okna Bohušovice nad Ohří plastová okna Třebenice plastová okna Křešice plastová okna Budyně nad Ohří plastová okna Brozany nad Ohří


Vložit zdarma poptávku v oboru: Plastová okna

Předmět poptávky: Příklad: Dodávka a montáž plastových oken v RD
Obor: Okna, dveře
Hodnota poptávky:
Bližší specifikace poptávky: Do tohoto pole neuvádějte žádné KONTAKTNÍ ÚDAJE! Budou zadány níže.
Max. 1000 znakůKontaktní informace

Zadavatel:
Firma / jméno:
Ulice + čp.:
PSČ a Město:
Telefon:
Email:
Platba:
Lokalita poptávky - Region:
 Zadání poptávky je zdarma, nezávazné a podléhá Obchodním podmínkám portálu ePoptavka.cz Odesláním formuláře souhlasíte s tím, že Vámi vložené údaje budou zpracovány a poskytnuty firmám registrovaným v systému.