Potřebujete plastová okna? :: Bechlín

plastová okna :: Bechlín

Hledáte dodatatele pro plastová okna v obci Bechlín a okolí?

Zadejte poptávku a porovnejte nabídky firem z Vašeho regionu.

Je to snadné, ZDARMA a k ničemu se nezavazujete.

Vaše zkušenosti:

Děkujeme máme vybráno s pozdravem. Tůma


Děkuji, vše bylo OK, všechny firmy mě kontaktovaly a vybrala jsem si jednu z nich. Děkuji. Super služba. Zita Švandová


FIRMY REAGOVALY - DĚKUJI ZA OSLOVENI.


Dobrý den. Ano, reagovaly. Děkuji moc! Je to výborná služba! Jestli si ještě nevybereme oslovím Vás, ale myslím, že je z čeho vybírat. Máme zatím dva favority. Ještě jednou dík a pokračujte v tom! Denisa Varga Chudá


Dobrý den, rád bych Vám ještě jednou poděkoval za spolupráci a poblahopřál k výbornému obchodnímu nápadu. Pro Vaši informaci ozvalo se 8 firem, z nichž 7 bylo uvedeno na Vašem seznamu a k tomu navíc jedna, kterou jste v níže uvedeném seznamu neuváděli (AV Okna). Všechny firmy byly slušné a ochotné, ceny se pohybovaly v přijatelném rozmezí, tedy byly zřejmě korektní, máte-li zájem i o zkušenosti z realizace, rád Vám je sdělím. Pro úplnost : smlouvu podepíšu s firmou ArtOkna. Pěkný den a ještě jednou díky md


Plastová okna 4 kusy + 1x dveře do panelového bytu
město:
datum: 29.05.2013
částka: do sto tisíc Kč platba: hotově
popis: Dobrý den, poptávám u Vás výměnu stávajících dřevěných oken v panelovém domě. Požaduji zaměření, montáž i demontáž, stavební práce, likvidaci. 3 plastová okna bílá oboustraně 3 dílná šxv 206x160 a 1 plast. okno bílé šxv 150x160 a balkonové dveře bílé 240x90 s příčkou + žaluzie a parapety. Komorový profil dle nabídky. Poptávám práci i materiál. Termín realizace zakázky říjen - listopad 2009. Děkuji za nabídku.

plastová okna Zlín


Plastová okna 5 ks včetně doplňků
město:
datum: 15.04.2012
částka: do čtyřiceti tisíc Kč platba: hotově
popis: Dobrý den, poptávám u Vás plastová okna bilá, 5ti nebo 6ti komorová. Rozměry oken 2ks 1800x1200mm, 2ks 600x1200mm, 1ks 1200x1200m. Z doplňků žaluzie,vnitřní parapet šířka 300mm. Z prací montáž, demontáž, likvidaci starých oken a zednické začištění. Poptávám práci i materiál. Termín realizace zakázky je konec května, začátek června. Děkuji za nabídku.

Výměna 6ks oken u panelového domu
město:
datum: 21.07.2010
částka: do sto tisíc Kč platba: hotově
popis: Dobrý den, poptávám u Vás plastová okna do chodeb panelového domu - 6 kusů včetně parapetů, barva bílá oboustranně. Požaduji demontáž a vybourání starých oken + montáž a dopravu nových. Technické parametry najdete v příloze (.pdf). Termín realizace zakázky je co nejdříve, spěchá! Děkuji za nabídky.

plastová okna Terezín plastová okna Štětí


Plastová okna 4ks
město:
datum: 18.04.2012
částka: do sto tisíc Kč platba: převodem
popis: Dobrý den, poptávám u Vás plastová okna nebo eurookna. Rozměry: 1x 160x120cm, 1x 160x130cm, 1x 160x120cm, 1x 160x130cm. Barva bílá, 6ti komorový profil, vnější parapet, možná i vnitřní. Výměna v rodinném domě. Poptávám práci i materiál. Termín realizace zakázky je říjen 2008. Děkuji za nabídky.

plastová okna

plastová okna Brozany nad Ohří plastová okna Křešice plastová okna Úštěk plastová okna Velemín plastová okna Mšené-lázně plastová okna Bohušovice nad Ohří


Vložit zdarma poptávku v oboru: Plastová okna

Předmět poptávky: Příklad: Dodávka a montáž plastových oken v RD
Obor: Okna, dveře
Hodnota poptávky:
Bližší specifikace poptávky: Do tohoto pole neuvádějte žádné KONTAKTNÍ ÚDAJE! Budou zadány níže.
Max. 1000 znakůKontaktní informace

Zadavatel:
Firma / jméno:
Ulice + čp.:
PSČ a Město:
Telefon:
Email:
Platba:
Lokalita poptávky - Region:
 Zadání poptávky je zdarma, nezávazné a podléhá Obchodním podmínkám portálu ePoptavka.cz Odesláním formuláře souhlasíte s tím, že Vámi vložené údaje budou zpracovány a poskytnuty firmám registrovaným v systému.