Potřebujete plastová okna? :: Klášterec nad Ohří

plastová okna :: Klášterec nad Ohří

Hledáte dodatatele pro plastová okna v obci Klášterec nad Ohří a okolí?

Zadejte poptávku a porovnejte nabídky firem z Vašeho regionu.

Je to snadné, ZDARMA a k ničemu se nezavazujete.

Vaše zkušenosti:

Děkuji, probírám to.


Děkuji za mail, nabídka dorazily od níže označených firem, mám ještě další z jiného zdroje, takže mi to stačí. Děkuji za vaši práci, hodně jste mi pomohli.


Ano,firmy reagovaly,děkuji


Dobrý den Děkuji za vaše služby,ozvaly se zatím tři společnoti


Dobrý den, ANO některé se ozvaly, děkuji za službu. S pozdravem a přáním hezkého dne.


Plastová okna výměna 4 ks
město:
datum: 18.06.2012
částka: do sto tisíc Kč platba: hotově
popis: Dobrý den. Poptávám u Vás plastová okna. Bude se jednat o 4 ks do dvou otvorů o celkvoé velikosti 1640 x 1420 mm - dvoukřídlá. Jedna polovina ventilačka, 1x okno do otvoru zlatý dub 940X1420-jednokřídlé-otvírací+ventilačka,1x dveře balkonové do otvoru 1840x2220-dvoukřídlé+jedna polovina ventilačka 5-ti komorový systém Termín realizace zakázky říjen 2008 Děkuji za nabídku

plastová okna Hradec Králové plastová okna Most


Plastová okna 6ks
město:
datum: 12.04.2010
částka: do sto tisíc Kč platba: hotově
popis: Dobrý den, poptávám u Vás demontáž starých oken bez likvidace (provedeme sami) a montáž nových plastových. Původní okna jsou kastlová třídílná. Nová plastová okna 6ks o rozměru 210x160 cm. Barva bílá, minimálně 5-6ti komorový profil, z doplňků vnitřní a vnější parapety, včetně zednického začištění. Zakázka je ve starším rodinném domě. Poptávám práci i materiál. Termín realizace zakázky je konec srpna 2009. Děkuji za nabídku.

Plastová okna 14ks, balkónové dveře 3ks
město:
datum: 15.01.2012
částka: nad sto tisíc Kč platba: hotově
popis: Dobrý den, poptávám u Vás plastová okna 14ks a balkónové dveře 3ks pro novostavbu rodiného domu. Barva zlatý dub. Parapety vnitřní, venkovní. Komorový profil dle nabídky. Pouze montáž. Poptávám práci i materiál. Termín realizace zakázky je co nejdříve!! Děkuji za nabídku.

Plastová okna 14 ks a dvoje dveře do rodinného domu
město:
datum: 14.07.2013
částka: nad sto tisíc Kč platba: hotově
popis: Dobrý den. Poptávám u Vás plastová okna a dveře do rodinného domu. Jedná se celkem o dvoje vchodové dveře a 14 oken - 4 ks francouzská a 10 x klasická. Rozměry mám připravené, mohu je zaslat. Budeme chtít 5-ti komorový systém a to v barvě olše. Z doplňků chceme zřejmě jen žaluzie. Z prací jen montáž. Vchodové dveře by měli být jedny hlavní - z velké části prosklené a druhé budou protipožární ke garáži. Poptávám práci a materiál. Termín realizace zakázky listopad 2007 - duben 2008. Děkuji za nabídku.

plastová okna

plastová okna Krásná Lípa plastová okna Vejprty plastová okna Krupka plastová okna Chlumec plastová okna Kadaňplastová okna Lenešice plastová okna Zabrušany plastová okna Hoštka plastová okna Kovářská plastová okna Čížkovice plastová okna Radonice plastová okna Horní Jiřetín

Vložit zdarma poptávku v oboru: Plastová okna

Předmět poptávky: Příklad: Dodávka a montáž plastových oken v RD
Obor: Okna, dveře
Hodnota poptávky:
Bližší specifikace poptávky: Do tohoto pole neuvádějte žádné KONTAKTNÍ ÚDAJE! Budou zadány níže.
Max. 1000 znakůKontaktní informace

Zadavatel:
Firma / jméno:
Ulice + čp.:
PSČ a Město:
Telefon:
Email:
Platba:
Lokalita poptávky - Region:
 Zadání poptávky je zdarma, nezávazné a podléhá Obchodním podmínkám portálu ePoptavka.cz Odesláním formuláře souhlasíte s tím, že Vámi vložené údaje budou zpracovány a poskytnuty firmám registrovaným v systému.