Potřebujete plastová okna? :: Praha

plastová okna :: Praha

Hledáte dodatatele pro plastová okna v obci Praha a okolí?

Zadejte poptávku a porovnejte nabídky firem z Vašeho regionu.

Je to snadné, ZDARMA a k ničemu se nezavazujete.

Vaše zkušenosti:

Dobrý den, firmy kvalitně reagovaly na poptávku. Děkuji.


Ano, nabídky nám byly zaslány, děkujeme za spolupráci.


Dobrý den, ano, některé reagovaly. B


Dobrý den, ano reagovali průběžně mi chodí nabídky děkuji


Dobrý den, ano, firmy postupně reagujou na poptávku, přiznám se, že mě hodně překvapujou cenové rozdíly. Moc vám děkuji za vaši službu.


Plastová okna - 5 ks
město:
datum: 10.11.2010
částka: do čtyřiceti tisíc Kč platba: hotově
popis: Dobrý den. Poptávám u Vás plastova okna. Rozměr: š 1000, x v 1985 mm, 5 ks. Imitace dřeva z obou stran, okna jsou do tvaru kříže. Minimálně 5-ti komorový profil. Z prací jen demontáž a montáž. Bez doplňků. Poptávám práci a materiál. Termín realizace zakázky je říjen 2008. Děkuji za nabídku.

plastová okna České Budějovice plastová okna Most plastová okna Olomouc plastová okna Havířov


Plastová okna 10 kusů a dveře 3 kusy do novostavby
město:
datum: 22.07.2010
částka: nad sto tisíc Kč platba: hotově
popis: Dobrý den, poptávám u Vás plastová okna: 5 kusů 150 x 150cm dělené, 1kus šířka 100 a výška 150cm, 1 kus 125 x 75cm, 1 kus 75 x 75cm, 2 okna do garáže 150 x 75cm, vchodové dveře šířka 125 x 250cm 1 kus, balkonové dveře 100 x 225 1 kus, dveře do garáže 100 x 225cm 1 kus a pokud možno i garážová vrata sklopná popřípadě sekčni 250 x 250 cm 1 kus. Barva - zevnitř bílá a zvenčí dřevo, 5 - 6 komorový systém, zatím bez doplňků a z prací jen montáž. Poptávám práci a materiál. Termín realizace zakázky je konec října 2009. Děkuji za nabídku.

Výměna oken za plastová
město:
datum: 20.04.2013
částka: do čtyřiceti tisíc Kč platba: hotově
popis: Žádám Vás o zpracování cenové nabídky na plastová okna do panelového domu včetně : - demontáže starých oken - montáže nových oken - parapety vnitřní i venkovní - sítě proti hmyzu - žaluzií - 3komorový systém - barva venkovní hnědá vnitřní bílá V příloze zasílám rozměry všech tří oken. Děkuji za brzké vyřízení. Termín realizace zakázky v průběhu března 2005.

Náš TIP: Povrchová úprava plastových oken

Váháte při výběru oken mezi plastovou a dřevěnou variantou? Nechcete se vzdát romantické představy krásného přírodního dekoru dřeva? Plastová okna kromě trvanlivějších materiálů a nižší ceny nabízejí pestrou škálu dekorů, od striktně umělých až po věrné imitace všech základních druhů dřeva. Dřevěné dekory se vyrábějí tak, aby pouhým pohledem nešlo rozlišit, zda se jedná o dřevěné okno či nikoliv. Na výrobu takto upravených plastových oken se používají, nejčastěji hnědé, probarvené plastové profily. Tím je zajištěno, že okno je od dřevěného k nerozeznání i po otevření. Tento dojem zůstává zachován i po desítkách let, kdy kvalitní materiály svůj vzhled nemění. Druhý způsob výroby dekoru je nanesení PVC fólií imitující potřebnou barvu a vzor zvoleného dřeva. U fólií z nabídky renomovaných výrobců nehrozí postupná ztráta barvy, nebo případné poškození a strhnutí fólie, ta tak propůjčuje svěží přírodní dekor Vašemu oknu několik desítek let. Dobrý způsob jak najít firmy z Prahy a okolí schopné vyhovět Vaším přáním je použít poptávkový formulář vpravo. Vše je zdarma a nezávazné.

plastová okna


Vložit zdarma poptávku v oboru: Plastová okna

Předmět poptávky: Příklad: Dodávka a montáž plastových oken v RD
Obor: Okna, dveře
Hodnota poptávky:
Bližší specifikace poptávky: Do tohoto pole neuvádějte žádné KONTAKTNÍ ÚDAJE! Budou zadány níže.
Max. 1000 znakůKontaktní informace

Zadavatel:
Firma / jméno:
Ulice + čp.:
PSČ a Město:
Telefon:
Email:
Platba:
Lokalita poptávky - Region:
 Zadání poptávky je zdarma, nezávazné a podléhá Obchodním podmínkám portálu ePoptavka.cz Odesláním formuláře souhlasíte s tím, že Vámi vložené údaje budou zpracovány a poskytnuty firmám registrovaným v systému.