Potřebujete plastová okna? :: Lutín

plastová okna :: Lutín

Hledáte dodatatele pro plastová okna v obci Lutín a okolí?

Zadejte poptávku a porovnejte nabídky firem z Vašeho regionu.

Je to snadné, ZDARMA a k ničemu se nezavazujete.

Vaše zkušenosti:

Děkuji, vše bylo OK, všechny firmy mě kontaktovaly a vybrala jsem si jednu z nich. Děkuji. Super služba. Zita Švandová


FIRMY REAGOVALY - DĚKUJI ZA OSLOVENI.


Dobrý den. Ano, reagovaly. Děkuji moc! Je to výborná služba! Jestli si ještě nevybereme oslovím Vás, ale myslím, že je z čeho vybírat. Máme zatím dva favority. Ještě jednou dík a pokračujte v tom! Denisa Varga Chudá


Dobrý den, rád bych Vám ještě jednou poděkoval za spolupráci a poblahopřál k výbornému obchodnímu nápadu. Pro Vaši informaci ozvalo se 8 firem, z nichž 7 bylo uvedeno na Vašem seznamu a k tomu navíc jedna, kterou jste v níže uvedeném seznamu neuváděli (AV Okna). Všechny firmy byly slušné a ochotné, ceny se pohybovaly v přijatelném rozmezí, tedy byly zřejmě korektní, máte-li zájem i o zkušenosti z realizace, rád Vám je sdělím. Pro úplnost : smlouvu podepíšu s firmou ArtOkna. Pěkný den a ještě jednou díky md


Děkuji vám za poslání poptávky různým firmám, mnoho z nich nám poskytlo nabídky.


5 ks plastová okna + 1 ks plastové dveře + parapety a žaluzie
město:
datum: 29.01.2014
částka: do sto tisíc Kč platba: hotově
popis: Dobrý den, poptávám u vás 5 ks plastová okna a 1 ks plastové dveře s těmito rozměry: 2 ks 1580 x 290 mm, 1 ks 1580 x 1790 mm, 1 ks 1580 x 590 mm, 1 ks 1580 x 1510 mm. Dveře 1 ks 2140 x 890 mm. Vše v bílé barvě. Komorový systém dle dohody. Vnitřní i venkovní parapety, žaluzie a mřížky do oken. Poptávám práci i materiál. Termín realizace zakázky je dohodou. Děkuji za nabídky.

plastová okna Brno plastová okna Olomouc


Plastová okna - 10 ks - demontáž + montáž
město:
datum: 22.07.2011
částka: do sto tisíc Kč platba: hotově
popis: Dobrý den. Poptávám u Vás demontáž starých a montáž nových oken. Plastová okna - komorový systém dle nabídky. Barva oken zvennčí hnědá zevnitř bílá. Práce včetně demontáže a likvidace starých oken a montáže nových. Počet a rozměry - 2x okno 105 x 125 cm. 2 x okno + dveře (balkon) 75 x 250 cm + 70 x 120 cm. 2 x okno 55 x 110 cm. 2 x okno 75 x 130 cm. 2 x okno 55 x 55 cm. Poptávám práci a materiál. Termín realizace zakázky do června 2007. Děkuji za nabídku.

Plastová okna do novostavby rodinného domku - 13 ks
město:
datum: 02.01.2012
částka: nad sto tisíc Kč platba: hotově
popis: Dobrý den. Poptávám u Vás plastová okna do novostavby rodinného domku. Bude se jednat o 13 ks a z toho jedno velké francouzské okno. Rozměry mohu zaslat e-mailem. Komorový systém dle nabídky - standartní. Bezpečnostní venkovní žaluzie. Z prací jen montáž. Poptávám práci a materiál. Termín realizace zakázky květen červen 2008. Děkuji za nabídku.

Plastová okna do novostavby - 4 ks okna + 1 ks balkonové dveře
město:
datum: 02.04.2011
částka: do sto tisíc Kč platba: hotově
popis: Dobrý den, poptávám u Vás plastová okna a dveře do novostavby. Jednalo by se o 6-ti komorový profil. 1 ks trojkřídlé š1880 x v1500 mm, 1 ks dvoukřídlé 1800 x 1500, 2 ks dvoukřídlé 1500 x 1500, barva tmavý dub/bílý. Z doplňků žaluzie, bez parapetů. Dále 1 ks balkonové dveře: případně s kováním 2100 x 1050 mm, tmavý dub/bílá, matné prosklení z cca 2/3 + nějaká optická příčka v prosklení. Přeji si pouze montáž. Poptávám materiál i práci. Termín realizace zakázky je kdykoliv. Děkuji za nabídku.

plastová okna

plastová okna Rapotín plastová okna Kojetín plastová okna Hranice plastová okna Bludov plastová okna Přerov plastová okna Zábřehplastová okna Loučná nad Desnou plastová okna Křelov-Břuchotín plastová okna Vápenná plastová okna Oskava plastová okna Bouzov plastová okna Moravičany plastová okna Bochoř plastová okna Bělá pod Pradědem plastová okna Potštát plastová okna Drahanovice plastová okna Brodek u Prostějova

Vložit zdarma poptávku v oboru: Plastová okna

Předmět poptávky: Příklad: Dodávka a montáž plastových oken v RD
Obor: Okna, dveře
Hodnota poptávky:
Bližší specifikace poptávky: Do tohoto pole neuvádějte žádné KONTAKTNÍ ÚDAJE! Budou zadány níže.
Max. 1000 znakůKontaktní informace

Zadavatel:
Firma / jméno:
Ulice + čp.:
PSČ a Město:
Telefon:
Email:
Platba:
Lokalita poptávky - Region:
 Zadání poptávky je zdarma, nezávazné a podléhá Obchodním podmínkám portálu ePoptavka.cz Odesláním formuláře souhlasíte s tím, že Vámi vložené údaje budou zpracovány a poskytnuty firmám registrovaným v systému.