Potřebujete plastová okna? :: Znojmo

plastová okna :: Znojmo

Hledáte dodatatele pro plastová okna v obci Znojmo a okolí?

Zadejte poptávku a porovnejte nabídky firem z Vašeho regionu.

Je to snadné, ZDARMA a k ničemu se nezavazujete.

Vaše zkušenosti:

Děkujeme máme vybráno s pozdravem. Tůma


Děkuji, vše bylo OK, všechny firmy mě kontaktovaly a vybrala jsem si jednu z nich. Děkuji. Super služba. Zita Švandová


FIRMY REAGOVALY - DĚKUJI ZA OSLOVENI.


Dobrý den. Ano, reagovaly. Děkuji moc! Je to výborná služba! Jestli si ještě nevybereme oslovím Vás, ale myslím, že je z čeho vybírat. Máme zatím dva favority. Ještě jednou dík a pokračujte v tom! Denisa Varga Chudá


Dobrý den, rád bych Vám ještě jednou poděkoval za spolupráci a poblahopřál k výbornému obchodnímu nápadu. Pro Vaši informaci ozvalo se 8 firem, z nichž 7 bylo uvedeno na Vašem seznamu a k tomu navíc jedna, kterou jste v níže uvedeném seznamu neuváděli (AV Okna). Všechny firmy byly slušné a ochotné, ceny se pohybovaly v přijatelném rozmezí, tedy byly zřejmě korektní, máte-li zájem i o zkušenosti z realizace, rád Vám je sdělím. Pro úplnost : smlouvu podepíšu s firmou ArtOkna. Pěkný den a ještě jednou díky md


2 ks plastových oken 600 x 800 mm - jen dodávka
město:
datum: 22.03.2014
částka: do čtyřiceti tisíc Kč platba: hotově
popis: Dobrý den, poptávám u Vás plastová okna. Bdue se jedant o 2 kusy o rozměru 600 x 800 mm. Z vnější strany dekor zlytý dub a zevnitř bílá. 5-ti komorový systém. Bez doplňků a bez prací. Poptávám jen materiál. Termín realizace zakázky co nejdříve. Děkuji za nabídku.

plastová okna Pardubice plastová okna Děčín


Plastová okna 16ks a dveře 3ks. Možno i žaluzie
město:
datum: 19.05.2012
částka: nad sto tisíc Kč platba: šekem
popis: Dobrý den. Dovolujeme si u Vás poptat plastová okna a dveře. Rozměry okna 200x150cm 12ks, okna 110x110cm 2ks, dveře vstupní 240x210cm 1ks, 2ks dveře 80x210cm balkonové okno 140x110cm (segment). Dekor bílá, profil pětikomorový. Dodávka na klíč včetně parapetů. Požádáme Vás i o extra nabídka na žaluzie na všechna okna. Termín realizace zakázky druhý kvartál roku 2006. Děkujeme Vám za případné nabídky. Team NiceOne.cz - státní poptávka.

Plastová okna 6 ks + 2x balkonové a 1x vchodové dveře
město:
datum: 28.05.2011
částka: do sto tisíc Kč platba: hotově
popis: Dobrý den, poptávám u Vás plastová okna a dveře. Bude to celkem 6 ks oken, dvoje balkonové a jedny vchodové dveře. Rozměry můžeme případně zaslat e-amilem. Komorový systém dle nabídky. Doplňky - parapety vnitřní i venkovní a žaluzie. Z prací jen motnáž. Poptávám práci a materiál. Termín realizace zakázky osobní dohodou. Děkuji za nabídku.

Plastová okna - 3 ks a jedny dveře
město:
datum: 27.06.2014
částka: do sto tisíc Kč platba: hotově
popis: Dobrý den. Poptávám u Vás plastová okna a dveře. Bude se celkem jednat o 3 okna a jedny dveře. Rozměry nutno zaměřit. 6-ti komorový systém. Z doplňků sítě prosi hmyzu do vdveří, 2 x parapet a 3 x žaluzie. Barva bílá. Poptávám práci a materiál. Termín realizace zakázky říjen 2008. Děkuji za nabídku.

plastová okna

plastová okna Boskovice plastová okna Židlochovice plastová okna Velké Pavloviceplastová okna Rajhradice plastová okna Těšany plastová okna Ráječko plastová okna Kobylí plastová okna Vranovice plastová okna Vojkovice plastová okna Prušánky plastová okna Ořechov

Vložit zdarma poptávku v oboru: Plastová okna

Předmět poptávky: Příklad: Dodávka a montáž plastových oken v RD
Obor: Okna, dveře
Hodnota poptávky:
Bližší specifikace poptávky: Do tohoto pole neuvádějte žádné KONTAKTNÍ ÚDAJE! Budou zadány níže.
Max. 1000 znakůKontaktní informace

Zadavatel:
Firma / jméno:
Ulice + čp.:
PSČ a Město:
Telefon:
Email:
Platba:
Lokalita poptávky - Region:
 Zadání poptávky je zdarma, nezávazné a podléhá Obchodním podmínkám portálu ePoptavka.cz Odesláním formuláře souhlasíte s tím, že Vámi vložené údaje budou zpracovány a poskytnuty firmám registrovaným v systému.